fbpx

עיצוב בתים פרטיים

בית פרטי הוא מושא חלומם של אנשים רבים, הוא מגלם את הכמיהה לבית, לחיי משפחה, אירוח, מרחבי אחסון, פרטיות ואיכות חיים.
בית פרטי טומן חוויה אישית החל משביל הכניסה הפרטי, החנייה הנגישה והפיסת הטבע הפרטית שלכם, הגינה, שמשולבים כבר בראשית תהליך התכנון.
משרדי מתמחה בעיצוב בתים פרטיים, שיפוצים לבתים פרטיים, לרבות שינוי חזיתות, תכנון ושיפוץ הגג, הוספת בריכת שחיה לבית פרטי, ומלווה בהוצאת היתר. עבור לקוחות אשר מעוניינים בתכנון ובניית בית פרטי מאפס, אני מלווה את התהליך מתחילתו בשיתוף עם אדריכל רישוי שמוציא עבורנו את הגרמושקה והיתר הבניה.

מוזמנים לצפות בבתים פרטיים שעיצבתי

עיצוב בתים פרטיים מתחיל בהיכרות עם המשפחה, אופי דיירי הבית, הגילאים והצרכים שלהם.
דיוק צרכי המשפחה, והיכרות עם ההעדפות והחלומות שלכם, לצד תקציב מגובש,
מאפשרים לי לתפור עבורכם בית פרטי שהוא חליפה למידותיכם.

בית פונקציונלי

לצד זאת, חשוב לשלב דינמיות ומחשבה עתידית, שתאפשר בית פונקציונלי שנותן מענה מושלם לאורך שנים. הורים רבים מבקשים לשכן שני ילדים באותו החדר, עד גיל מסויים, ולאחר מכן להעבירו ליחידת מתבגר פרטית יותר. בהמשך, כשהילדים מתבגרים ועוזבים את הקן, יחידת ההורים רבות הופכת למנותקת ולא נגישה לאזור הציבורי של הבית, או במעלה מדרגות שכבר אינן נגישות לעת זקנה.
יחידת דיור היא יתרון נוסף של בית פרטי.
הוספת יחידת דיור לבית פרטי קיים או חדש מאפשרת הכנסה נוספת.

בית אדריכלי

השלב הבא בעיצוב בית פרטי הוא מיקום של המטבח, הסלון, פינת אוכל, שרותי אורחים וכניסה הראשית. בבית הישראלי המטבח הוא לב ליבו של הבית, חשוב לתכנן מטבח חכם שיקצר את זמן הבישול והתחזוקה, ויעניק חוויה של התכנסות לבני המשפחה, יזמין ויהיה פתוח אל קומת הקרקע.

לצידו, אך מחוצה לו, אני ממליצה למקם מטבח חיצוני נגיש ומאובזר. מטבח חוץ עוזר לשמור שכל הריחות החריפים ישארו בחוץ.
שירותי אורחים מעוצבים ודרמטים, תורמים לחוויה העיצובית של קומת הקרקע בעיצוב בית פרטי.

הם מעניקים חווית ספא אינטימית, ובשילוב ברזים יפים ותאורה נעימה ורכה, משמשים הפתעה נעימה לאורחים.
אחד האלמנטים המשמעותיים בעיצוב בית פרטי הוא גרם המדרגות, אשר נצפה מכל פינות הבית ודורש טיפול ומחשבה מיוחדים.
מדרגות הבית בד"כ ממוקמות במקום בולט, וזוהי הזדמנות מצויינת לבטא את הייחודיות של הבית שלכם ולעצב חלל מדרגות מרהיב ומרשים לפי פרט ייחודי שאייצר בתפירה אישית עבורכם.

בית מואר

עיצוב בית פרטי דורש התייחסות ותכנון כולל לפנים ולחוץ, ויצירת הרמוניה בין שניהם. בחירת גודל החלונות והמיקום שלהם ישפיע רבות על כמות האור שתיכנס וגם על הפרטיות של דיירי הבית. מעצבת פנים יצירתית ומוכשרת תדע לתכנן את הפתחים כך שיכניסו אור טבעי, יצרו קומפוזיציה מושלמת בין פנים וחוץ הבית, אך גם יעניקו פרטיות מבלי הצורך לסגור או להצליל את החלונות.

חלק חשוב בעיצוב בית פרטי המואר בחוכמה וברגישות, הוא התאורה.
השמש שקעה וכאן נכנסת התאורה לתפקידה. תכנון תאורה חכם יגרום לבית הפרטי שלכם להיראות אף מופלא יותר בשעות הערב, על ידי הארת הגינה, ושימוש בתאורה רכה היוצרת גיאומטריה וצורות שונות על הקירות, רומנטיקה והתכנסות באזורים המותאמים.

עיצוב בהתאמה אישית

הכניסה הראשית אל הבית תיצור את הרושם הראשוני המיוחד שתקבלו בהגעתכם, והיא מתחילה כבר בשערי הכניסה, ממשיכה אל שביל הגישה ומובילה אל דלת הכניסה הראשית אותה נוכל לעצב במיוחד עבורכם. עיצוב בית פרטי מצריך מחשבה על אופן המחייה היומיומי, ותכנון מתוחכם שיאפשר לבית להיראות מסודר ומאורגן במהלך כל ימות השבוע, מבלי להשתעבד לארגונו.

חלק גדול מכך הוא תכנון נגרויות הבית. בעיצוב נקי ומינימליסטי כמעט ולא נראה את מקומות האחסון הרבים השזורים בין הדלתות, המסדרונות, חיפויי הקירות והמדרגות, ואלו יבטיחו זמינות בהישג יד לכל צורך ומטרה.

במהלך השנים עיצבתי ללקוחותיי מגוון רחב של ריהוט, משרביות, דלתות, גופי תאורה, מעקות, כיורים, ספריות, גרמי מדרגות ונגרויות בתפירה עילית ואישית. יש לי הבנה טכנית עמוקה לפרטים, לקונסטרוקציות, לפרופורציות ולביצוע של אלמנטים מורכבים ומסובכים בשטח. האתגר והיצירה מניעים אותי, אל עבר האמנות והתפירה האישית לכל לקוח שבוחר בי.

מזמינה אתכם לבחור בחוויית התפירה העילית לבית החלומות שלכם, ולשאוף לבית שכולו קוטור אישי משלכם.

באהבה,
שירי שלום

לתיאום פגישת עיצוב, השאירו פרטים כאן »

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית