fbpx

עיצוב חללים מסחריים

לעיצוב פנים מסחרי תפקיד חשוב ואף מכריע בחווית הלקוח. העיצוב המסחרי הנבחר חייב לשקף את ערכי הליבה של החברה, את ה- DNA שלה ולהוביל את הלקוח בטבעיות אל המוצר עצמו. מעצבת פנים מסחרית מעולה, יודעת כיצד לרקום ולשזור בעדינות את יכולות החברה בעיצוב הפנים של המקום, ומכוונת לכך שתהליך המכירה יתחיל כבר עם פסיעתו הראשונה של הלקוח בדלת המקום.
בין אם מדובר בעיצוב מסעדה, עיצוב אולם תצוגה, עיצוב חנות, עיצוב מלון או עיצוב ספא, עיצוב מסחרי שוזר את מיתוג החברה בהליך התכנון כבר משלביו המוקדמים.
בואו לראות חללים מסחריים בעיצובי

תחרות העיצוב של יבשת אסיה- AADA

שירי שלום | עיצוב פנים מועמדת לתואר העיצוב המסחרי הזוכה לשנת 2023, בתחרות העיצוב של יבשת אסיה- AADA. תחרות פרסים יבשתית המתרכזת בחדשנות, משפיענות וחזון אל מול הביצוע. התחרות הבינלאומית מעודדת אמנים ויוצרים צעירים להציג את המצאותיהם החדשניות ולעודד עיצוב מלא השפעה וחזון עבור עסקים.

כיצד לגרום ללקוחות לקנות כמה שיותר?

עיצוב פנים מסחרי איכותי ומדוייק, חייב להיבנות סביב המוצר וקהל היעד שלו. להיבנות בהלימה למיתוג. חדשנות ושימוש בחומרים יצירתיים ומתקדמים, ותרגום ערכי הליבה של החברה אל עיצוב החלל המסחרי יבטיחו את הצלחת המקום, יצדיקו את השקעתכם ויביאו לפריחה ושגשוג.

עיצוב מסחרי איכותי ישיג איכות ותפוקה גם בקרב העובדים, הם יתגאו במקום עבודתם ויראו מסירות ומחויבות כלפי המקום, כפי שהחברה הראתה כלפיהם וכלפי לקוחותיה. הובלה של הלקוח מהכניסה בה הוא אמור לקבל רושם ראשוני חזק ונחרט, אל מגוון מוצרי החברה, דרך הפגנת יכולות הביצוע , ומשם אל הקופה או אל עמדת המכירה, זהו מסלול עדין המולחן בהקפדה תוך שתילת מסרים וערכי הליבה לאורך כל הדרך.

היציאה מהחלל המסחרי תמיד צריכה להיות מלווה בתחושת חיזוק נוספת שתעניק ביטחון ואישור נוסף, כי אכן הלקוח הגיע למקום הטוב ביותר עבורו.
בעיצוב חללים מסחריים קיימת מורכבות ונדרשים הבנה וניסיון כדי להתאים במדויק את העיצוב לצרכים הנדרשים.

עיצוב מסעדה

בעיצוב מסעדה תידרש עבודת מיתוג מעמיקה ומקדימה, בשיתוף חברת המיתוג, ומחקר מעמיק הבוחן את התפריט שבנה השף לצד החוויה אותה ירצה להעניק לסועדים. להקמת המטבח יידרש יועץ רישוי, יועץ בטיחות, יועץ נגישות יועץ מנדפים.

יש ליצור התאמה כמותית בין מקומות הסועדים המתוכננים בפלור (שטח האירוח של המסעדה) לכמות המנות שהמטבח מסוגל לייצר בכל סרוויס. הכניסה למסעדה צריכה להכיל עמדה עבור מארח, ומקום המתנה לאורחים.

תכנון בר מסעדה יותאם לתפריט ולסגנון המסעדה, ומתוכנן בהתאמה עם מקומות ישיבה או רק עבור הוצאת משקאות למלצרים. בתכנון מסעדה חשובה גישת ספקים נסתרת, שתאפשר במהלך שעות היום אספקה של מרכיבים אל המטבח והבר, ופינוי זבל נגיש עבור הברמנים וצוותי הניקיון.

עיצוב חנות

בעיצוב חנות, נדרשת היכרות מקדימה עם המוצרים, טווח המחירים שלהם וקהל היעד. בחנות שבה נמכר פריט יחיד ויוקרתי בשעה, תספיק קופה אחת אל מול חנות שמוכרת מוצרים קטנים וזולים ועלול להיווצר בה עומס ותורים לתשלום. תצוגת החנות צריכה להתאים לכמות הסחורה הנדרשת בכל קולקציה ועונה, ולהציג את שלל המוצרים הנמכרים בצורה המיטבית.

חנות בגדים תצריך תכנון תאי מדידה, כמות התאים תיקבע בהתאם לתנועת הלקוחות הצפויה בחנות. חנות לעיצוב שמלות כלה תדרוש שטח התארגנות נוסף, פרטי ואינטימי ובו הכלה תוכל להתארגן ליום חתונתה, ויש לקחת בחשבון כי התמונות הראשונות שלה ושל חתנה לעתיד יילקחו בחנות, ולכן המיתוג ועיצוב פנים החנות הינם משמעותיים מאוד.

חנות תכשיטים תצריך שולחן עבודה עבור עבודות צורפות מיידיות, ביטון כספת ומקום ייעודי עבור מיכון לניקוי והברקת תכשיטים. בכל חנות מומלץ לתכנן תא שירותים ומטבחון לרווחת העובדים.

עיצוב אולם תצוגה

בעיצוב אולם תצוגה, חשוב להוביל את הלקוח אל סיור מורכב בעדינותו, שאינו מסתיים ישירות בדלת היציאה, אלא מוביל את הלקוח להסתקרן לראות עוד ולפנות לקבלת שירות והצעת מחיר. בעיצוב פנים מסחרי מדויק עוזר לתהליך המכירה להסתיים בהצלחה, ומציג את יכולות הביצוע או מוצרי החברה באופן ובאור המיטבי.

עיצוב אולם תצוגה מצריך תכנון של עמדות מכירה לפי כמות העובדים הנדרשת, וחלוקה של שטח מסחר בין מינימום שטחים תפעוליים כדוגמת מחסנים ומשרדים אל מול שטחי תצוגה ומכירה מרהיבים. באולמות תצוגה מתבצעת החלפה והתקנה מתמדת של סחורות חדשות שמגיעות לאולם, נדרשת גישה נוחה לתפעול זריז שאינו פוגע בתהליכי המכירה.

עיצוב פנים מסחרי מדויק יתרום רבות להצלחת העסק, לאוירת העבודה, ליצירת ייחודיות עבור החברה ויביא לשגשוג והצלחה.
מזמינה אתכם להצטרף לעשרות עסקים וחברות מרוצים, וביחד נעצב את המקום החדש עבור העסק שלכם.

שלכם,
שירי שלום

לתיאום פגישת עיצוב, השאירו פרטים כאן »

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית