fbpx

עיצוב דירה

עיצוב דירה כמו עיצוב פנים לבית, הוא אתגר אדריכלי ועיצובי שמחייב תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. חלוקה חכמה של החללים ושמירה על קשר עם החוץ, תכנון בהתאמה לנוף, כיווני האוויר והאור בעיצוב של דירות קטנות וגדולות כאחד יכול להעניק לכם חווית מגורים מהנה ומשתלמת. בתמונות הבאות תוכלו לראות דירות בעיצובי.

עיצוב פנים דירות מתחלק למספר קטגוריות:

  • עיצוב דירה מקבלן, הכולל גם הגשת שינויי דיירים.
  • עיצוב דירת מעטפת- מדובר בדירת יוקרה, שמשאירה חופש ביצועי ותכנוני לבעליה. ומתוך בחירתם של הרוכשים , דירת המעטפת אינה כוללת תכנון פנים, ומגיעה ללא מחיצות וחלוקות פנימיות.
  • שיפוץ דירה קיימת.

עיצוב דירה מקבלן

דירה חדשה מקבלן יכולה לעבור התאמה מסויימת לצרכים שלכם, במגבלות הנהלים של היזם או הקבלן.
אם רכשתם דירה חדשה מקבלן טרם תחילת עבודות יציקת שלד הבניין, או אם עדיין לא יצקו את הקומה של הדירה שלכם, האפשרות להגשת שינויי דיירים עדיין פתוחה בפניכם.
זוהי הזדמנות יקרת ערך להביא את הדירה אל המיצוי הפוטנציאלי שלה, במחיר שאינו כרוך בפירוקים, הריסות, ועבודות נוספות שנלוות לשיפוץ רגיל.

עיצוב דירת מעטפת

דירות מעטפת הן דירות שהרוכשים שלהן, מעוניינים לקבל את הדירה שתהיה קרובה ביותר לצורכיהם, לטעמם ולחלומם.
רוב רוכשי דירות היוקרה מגיעים מראש עם מעצבת פנים משלהם, שיושבת איתם במהלך בחירת הדירה, הקומה, כיווני האוויר, האור וכמובן הנוף.
דירות מעטפת מתוכננות לאפשר גמישות מירבית במיקומי חדרי הרחצה, על ידי הנמכה של אזורים מסויימים מראש. ומאפשרים תכנון של יחידות מגורים עצמאיות, לילדים גדולים או לאירוח.
בעיצוב דירת מעטפת, ניתן לתכנן בית מדוייק לצרכים ולאורח החיים שלכם.
עיצוב פנים הדירה כולל סט תכניות מלא, הזמנה עצמאית מספקים לבחירתכם, וביצוע לפי הסטנדרטים שתרצו עבור הבית שלכם.

שיפוץ דירה קיימת

שיפוץ דירה קיימת הוא שיפוץ שהשוני בינו ובין שיפוץ בית פרטי, מתבטא במגבלות אינסטלציה, ולא ניתן לשנות פתחי חלונות (שינוי חזית).
בעיצוב פנים בדירה לשיפוץ, יש להתחשב במיקומי קולטני הביוב (קולטן ביוב הינו צינור 4 צול אנכי שעובר בכל הבניין, ומנקז את הביוב), ולתכנן את חדרי הרחצה בהתאמה.
מגבלה נוספת בעיצוב דירה לשיפוץ היא מיקומי החלונות והיציאות למרפסות.

מיקום המרפסת הראשית יקבע את מיקום הסלון, וכך גם את המטבח, פינת האוכל ושאר החלל המשותף בעיצוב דירה. יש להתחשב במיקום החלונות, לא נרצה שחלון קטן, ששירת בעבר חדר רחצה, ישרת חדר שינה שלם.ולא נרצה "להפסיד" את הפתחים הגדולים לטובת חדר רחצה או שינה, ולהשאיר בסלון חלונות קטנים.
מזמינה אתכם לשיחת היכרות לעיצוב דירת החלומות.

שלכם,
שירי שלום

לתיאום פגישת עיצוב, השאירו פרטים כאן »

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית