fbpx

עיצוב פנים מטבחים

המטבח – לב ליבו של הבית.
אוכל ידוע בתכונותיו לקרב ולאחד אנשים, ובבית משפחתי נחפש לייצר עוד הזדמנויות לזמן משותף, שבו אפשר להתעדכן בחיים אחד של השני, ומה יותר טוב מלחלוק עוגה על כוס קפה, או לבשל ביחד את ארוחת הערב.
מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט כיום, ובכל שיפוץ בית או עיצוב דירה נבצע תכנון והתאמה אישית של מטבח הבית, בהתאם לאורח החיים של דייריו, לדרישותיהם וצרכיהם. בשנים האחרונות חלה מגמת עלייה בביקוש עבור מטבחי חוץ. בבתים רבים כיום קיימים 2 סוגי מטבחים, מטבח פנים ומטבח חוץ.
עולם המטבחים רווי סגנונות עיצוביים, פרזולים מתוחכמים, ופתרונות לכל בעיה ושימוש.
מוזמנים לצפות בגלריית מטבחים מעוצבים ופונקציונלים בעיצוב שירי שלום.

עיצוב פנים המטבח מורכב ממספר אלמנטים, שבחירתם תשפיע על איכות השימוש וההנאה שלכם במטבח. את המרכיבים האלו יש לתכנן מראש ולהתאים לאופי החיים בבית במהלך 10 -15 השנים הבאות.

נגרות מטבח פנים

גרות המטבח מורכבת ממספר חלקים, גוף הארון, חזיתות ארון, סוג הידיות והפרזולים. ארונות המטבח או (כפי שייקראו בשפת הנגרים או בחברות המטבחים)- גוף הארון, מורכבים מגוף בירץ' או סנדוויץ' (לוח עץ תעשייתי המורכב משכבות עץ הניצבות זו לזו).
חזיתות המטבח הן למעשה הדלתות או חלקן החיצוני של המגירות.
קיימים כיום חומרי גמר רבים ומגוונים לחזיתות המטבחים, ביניהם פורמייקות עמידות וחזקות כדוגמת פורמייקת נאנו, צביעה בתנור, צביעה פולימרית, חזיתות חירוץ CNC לפי עיצוב מיוחד, חזיתות בחיפוי פורצלן במראה אבן מודרני ועכשווי ועוד…
חלק נוסף ומשמעותי ביותר בהרכבת המטבח הינו סוג הפרזול שיותקן בו. פרזולי המטבח הם למעשה הצירים, המסילות והמנגנונים המשמשים לפתיחות שונות במטבח.

מכשירי חשמל למטבח פנים

עלינו לסכם ולהחליט אילו מכשירי חשמל יהיו במטבח, טרם תכנונו.
עולם מכשירי החשמל למטבח כולל בתוכו כיריים, מקרר, תנור, מיקרו, מדיח, טוחן אשפה ומערכת סינון , קירור וחימום מים. כל אלו מקבלים מקום ייעודי בנגרות המטבח, ולכן המפרט שלהם וגודלם חייבים להיכלל בעת תכנון המטבח.
מכשירי חשמל למטבח נעים על סקאלה רחבה המציעה מבחר והתאמה אישית להעדפותיכם, כדוגמת מקררים בהבנייה אישית, עם בחירה של חומרי הגמר הפנימיים והחיצוניים. מדיח אינטגרלי נסתר המעניק מראה נקי ומינימליסטי. תנורים ומיקרוגלים המובנים בארונות המטבח ואף מכונת אספרסו שאינה תופסת מקום על השיש.
בעיצוב פנים מודרני למטבחים, נשאף למטבח בעל מראה נקי וחף מאקססוריז ומכשירי חשמל על השיש, ועבורם נמצא מקום ייעודי בתוך מנגנון נפתח ונסגר בארון.

משטחי שיש למטבח

כיום קיימים משטחים רבים ומגוונים למטבחים, החל ממשטחי גרניט טבעית, קוורץ טבעי, ומשטחי פורצלן שכבשו את קדמת עיצוב המטבחים בשנים האחרונות.
בחירת משטח למטבח שלכם, מורכבת ממספר משתנים.
רמת העמידות שתרצו, נראות ועיצוביות של המטבח והיקף ההשקעה שלכם.
אני מרבה להשתמש במשטחי פורצלן חכמים שאינם סופגים, אינם נשרטים, עמידים בחום וכתמים, ומעניקים מראה מודרני ועכשווי למטבח.
לשמירה על עדכניות ותעוזה מהשורה הראשונה בעיצוביי, אני משתדלת לפתח ולהמציא פרטים ייחודיים בעיצוב משטחי פורצלן בפרויקטים שלי.
כיור המטבח ייבחר בהתאמה לגודל, ולעיצוב המתאים עבורכם.
כיור מטבח יכול להיות כיור קנוי ביציקה מוכנה, או כיור מובנה משיש שמתאים למשטח העבודה שבחרתם לעיצוב המטבח שלכם.
בעיצוב מטבחים יוקרתיים נחוצה מעורבות של מעצבת פנים שתקפיד על הפרטים, החיבורים, ותוכל להכיר לכם את החומרים החדשניים ביותר שישרתו אתכם היטב במטבחכם החדש.

ברז מטבח

הברזים מתכשטים את המטבח, והעיצוב שלהם נרחב ומתפרש על סגנונות רבים. בכל הקשור לברזי מטבח, כיום קיימים ברזים למים מסוננים, ברזי פסטה, ולצידם ימוקמו גם סבוניות ולחצן עבור טוחן אשפה. יש לקחת בחשבון מראש את הגוונים המתאפשרים לכל אלו, כדי לייצר התאמה בבחירת גוון אחיד לכל הברזים במטבח. אני ממליצה על רכישת ברז נשלף, מנירוסטה שיאפשר ניקוי יעיל ונוח של הכיור, והגימור שלו יהיה בגוון מאט ויסתיר את כתמי המים.

עיצוב ותכנון מוקפד למטבח מעניק זמן משפחתי איכותי יותר, פחות תחזוקה, והשקעה נבונה מובטחת.

שלכם,
שירי שלום

לתיאום פגישת עיצוב, השאירו פרטים כאן »

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית